Ko dzīvnieki patversmēs gribētu, lai Tu zini?

Katru gadu patversmēs tiek novietoti vairāk nekā 7,6 miljoni dzīvnieku. Ja jūs meklējat pieņemt jaunu pūkains draugu, ņemiet šo padomu no cilvēkiem, kuri tos labāk pazīst.

Mēs neesam šeit, jo mums ir kaut kas nepareizs

“Parasti dzīvnieki nenonāk patversmēs vai bez pajumtes, jo viņiem ir nopietni medicīniski vai uzvedības jautājumi. Tas ir kaut kas, kas mainās viņu personas dzīvē, kas tos atdala. Piemēram, viņu personai, iespējams, nebūs iespējams atrast īres māju, kas viņus pieņem, vai šī persona ir mainījusi dzīvi, varbūt ir nonācis slimnīcā vai cietumā vai tam ir kāds cits iemesls, ka viņi ir zaudējuši savu pastāvīgo mājvietu. … Tāpēc visas šīs lietas patiešām var radīt risku, ka saikne starp mājdzīvnieku īpašnieku un mājdzīvnieku tiek apdraudēta, taču tie nav tieši tā, kas ir tieši saistīts ar kaut ko, ko mājdzīvnieks ir paveicis. Lielākā daļa lolojumdzīvnieku atrodas patversmēs, jo pastāv cilvēku problēmas, nevis problēmas, kas viņiem pašiem ir. “- Inga Fricke, Amerikas Savienoto Valstu Humānās biedrības dzīvnieku turēšanas programmu direktore

Pieņemot mūs, mēs varētu glābt mūsu dzīvi

“Kad jūs pieņemat no patversmēm, jūs arī radāt vietu citam dzīvniekam. Kad cilvēki pērk dzīvniekus, viņi neapzinās, vai jūs saņemat no lolojumdzīvnieku veikala suni, ka lielāko daļu šo suņu nāk no kucēnu dzirnavām, komerciālas audzēšanas saimniecībās, kurās tiek uzsvērta peļņa nevis dzīvnieku labturība. Dzīvniekus var būt spiesti šķirstīt un tos var turēt briesmīgos apstākļos, un viņiem var nebūt pienācīgas aprūpes vai medicīniskās aprūpes. “- Joey Teixeira, vecākais klientu attiecību un sakaru vadītājs ASPCA adopcijas centrā

Katru gadu eitanāzizē mazāk dzīvniekus, taču tas joprojām notiek

“1970. gados mēs pieaudzījāmies, aplēses bija aptuveni no 13 līdz 15 miljoniem dzīvnieku, kas tika iznīcināti gadā, un tagad mēs esam tikai nedaudz vairāk nekā 3 miljoni gadā. Tas ir ievērojams, bet tas vēl joprojām nozīmē, ka miljoniem cilvēku katru gadu zaudē dzīvību patversmēs. Tātad, kamēr mēs nonākam pie nulles veselīgi, adoptējamie dzīvnieki katru gadu zaudē savu dzīvi, ir ļoti svarīgi, lai cilvēki vispirms ņemtu vērā adopciju. “- Inga Fricke

Patversmes strādā kopā, lai saglabātu šo skaitu uz leju

“Kad [patversmes] ir ļoti pārpildītas un citādi būtu jāiznīcina dzīvnieks, viņi strādās ar citām mazāk aizsargātām patversmēm, lai dotu šiem dzīvniekiem iespēju. Citi izmanto audžuģimeņu aprūpi. Citi cilvēki faktiski ieved dzīvniekus, jo tie parasti eitanizē maz, ja tādi ir, dzīvniekus, jo viņiem ir labas programmas, kas uztur dzīvnieku ar saviem cilvēkiem, izvairoties no šo cilvēku problēmām, un viņiem to patiešām nav. “- Inga Fricke ( Saistītie: Vai jūs tērējat tūkstošus, lai jūsu sliktā dzīvnieka uzturēšana būtu dzīvīga?)

Dažreiz mēs nākam pa pāriem

“Ja mūsu uzvedības komanda uzskata, ka dzīvniekus nevar atdalīt, viņi dzīvos kopā. … Labs piemērs tam būtu, jūs zināt, kāds, kam bija divi suņi vai divi kaķi, kas kopā kopā dzīvoja desmit gadus, un pēc kāda iemesla dēļ viņi vairs nevar viņus rūpēties un [viņiem] vajadzētu viņus novietot patvērumā. Ja starp dzīvniekiem ir saikne, ka, ja tie ir nošķirti, tie izraisa stresu un pārtrauc ēst, raudāt vai sērot vai kāds ir kāds gadījums – mūsu uzvedības komanda var uzskatīt, ka tie ir saistīti, un tas nozīmē, ka tie ir jāapstiprina kopā. “- Joey Teixeira

Mēs nezinām, cik ilgi mēs paliksim patversmē

“Daudzi dzīvnieki nāk no patiesi izmisuma situācijas, un viņiem var būt nepieciešama uzmākšanās un medicīniska palīdzība. Tātad, piemēram, tā var prasīt daudz ilgāku laiku, lai tās pat varētu kļūt pieejamas sabiedrībai pieņemšanai. Tas var būt tajā pašā dienā, divās dienās, nedēļā, tas viss ir atkarīgs no situācijas, šīs patversmes un to politikas, kā arī no paša dzīvnieka. “- Inga Fricke (Lasīt par laiku, kurā vienā mājoklī atradās mājvietas 300 + dzīvniekiem viena diena.)

Jā, mēs esam nobijies

“Iedomājieties, ka jūs esat no mājām, ar kurām jūs ikdienā esat ieradušies, un cilvēkiem, kurus jūs ikdienā esat par tavu apkārtni, kā arī vietas un smakas un lietas, kas jums ļoti ērti un pēkšņi kāds Cits ir izvedis jūs un aizvedis tevi uz pavisam citu vietu ar visiem jaunajiem cilvēkiem, visiem jaunajiem dzīvniekiem, visām jaunajām tēmām, visām jaunajām smaržām, visām jaunajām skaņām … Tas var būt ļoti neuzkrītošs dzīvniekiem. “- Inga Fricke kā atšifrēt kaķa uzvedību.)

Mūsu patversmes daudz padara mūs ērti

“Mums ir mūzika, kas spēlē, lai nomierinātu dzīvniekus un radītu nomierinošu vidi. Mēs izmantojam mūsu mēbeles, un mūsu sienām ir sava veida izslēgtas krāsas, jo dzīvnieki redz krāsas atšķirīgi. Dzīvnieka vienkārša balta siena var izskatīties diezgan zīdaini pret dzīvnieku, kas var kairināt. Mums ir brīvprātīgie, kas nonāk kopā ar dzīvniekiem un nodrošina bagātināšanu. Mūsu suņi iziet trīs pastaigas dienā. Mūsu kaķiem ir daudz rotaļlietu, ar ko spēlēt. “- Joey Teixeira (Saistītie: Tie ir 50 noslēpumi, kurus jūsu mīļākais vēlas, lai jūs zinātu.)

Mēs varam slēpt mūsu reālās personības

“Ir ļoti svarīgi saprast, ka visbiežāk dzīvnieks, kuru redzat patversmē, patiešām ziedos, kad viņi iziet no patversmes. Tātad, ja ir brīnišķīgi un izejoši un draudzīgi, viņi, iespējams, kļūs arvien vairāk ārā, kad viņiem būs rutīnas, uzticēšanās un drošības sajūta. Un tad tas dzīvnieks, kurš var izskatīties kautrīgam un nervozam patversmē, būs lielākas iespējas kļūt daudz drošākam un ērtākam, kad tie nonāks un kļūst aklimatizēti mierīgākai mājās videi. “- Inga Fricke (Saistītie: šie dzīvnieki faktiski gudrāki nekā tu)

Darbinieki vislabāk zina, ja mēs būsim piemēroti

“Kad jūs ejat uz patversmēm, jums patiešām vajadzētu runāt ar personāla brīvprātīgajiem, kuri patiešām zina dzīvnieku un viņu personību, jo mēs patiešām uzsveram labu spēli. Mēs uzskatām, ka vissvarīgākā lieta ir atrast piemērotu spēli jums, jūsu mājām un jūsu dzīvesveidam. “-Joey Teixeira (Saistīts: jūsu suns šos 13 lietas par jums zina.)

Nepārbaudi mūs ar mūsu kažokādu

“Ja dzīvniekam ir lieliska personība un jums ir šī saikne, tad varbūt tam nav nozīmes tam, kā tas izskatās, vai arī tā ir precīza šķirne, par kuru jūs cerat. Tas patiešām attiecas uz šo konkrēto dzīvnieku un konkrēto personību un to, vai tas būs labs jūsu mājām. “-Inga Fricke (Saistītie: iepazīt savu suni labāk ar šiem 13 suņa faktiem, kurus jūs nezināt.)

Lēni tur, partneris

“Kad jūs faktiski satiekat mājdzīvnieku, jūs noteikti vēlaties klausīties personāla norādījumus un patiešām ņemt laiku un iet ar plūsmu. Tas ir tāpat kā tad, kad jūs satiekat jaunu cilvēku, jūs ne tikai aptinat rokas pie tiem un dod viņiem skūpstu tieši uz lūpām. Tātad jūs nevēlaties to darīt ar patversmes dzīvnieku. “-Joey Teixeira (Saistītie: Iepazīstieties ar savu kaķi labāk, izmantojot šos faktus, par kuriem jūs nezinājāt par kaķiem.)

Neaizmirstiet mūs vecāku tautu

“Nav šaubu, ka kucēni un kaķēni ir brīnišķīgi, bet šis posms ir beidzies ļoti, ļoti ātri un daudzos gadījumos ir labāk uzņemt dzīvnieku, kas ir mazliet vecāks vai pat atklāti vecākais dzīvnieks, jo jūs ļoti labi zināt Ātri, kas ir šis dzīvnieks, jūs esat beidzis visu šo destruktīvo fāzi, un tie ir dzīvnieki, kam vajadzīga mīlestība un uzmanība, tāpat kā jaunākiem, kas parasti ir pieņēmuši daudz ātrāk. “-Inga Fricke (Saistītie raksti par šīm pazīmēm tavs veselīgais suns patiešām ir slims.)

Iespējams, mums vajadzēs kādu laiku sasilt līdz mūsu jaunajām mājām

“Katrs dzīvnieks būs atšķirīgs, un daži dzīvnieki ātri pielāgosies, bet daži to nedarīs. Labs veids, kā pateikt, vai dzīvnieks ir ērts, ir tas, vai tas darbojas laimīgi, ēšanas, guļ un vienkārši iepazīt savu ķermeņa valodu. Es domāju, ka viena no mūsu uzvedības konsultantiem ierosina ieviest savu jauno mājdzīvnieku citiem mājdzīvniekiem un citiem ģimenes locekļiem un draugiem pakāpeniskākā līmenī. Tā kā tikšanās ar visiem šiem jaunajiem cilvēkiem un dzīvniekiem var patiešām briesmīgi, un tādēļ to ieviešana pakāpeniski ļauj viņiem laika gaitā pielāgoties. “-Joey Teixeira (Saistītie: Šīs ir 14 lietas, kas jums jāpērk savam jaunajam suni.)