Kā izdomat suņa vārdu?

Viens no pirmajiem darbiņiem, kas ir jāizdara kad mājdzīvnieks ir atvest mājas tam ir jāizdomā suņa vārds. Ja jums ir bērni ļaujiet šajā procesā viņiem piedalīties, jo no daudzām smieklīgām idejām kāda būs pa tiešam laba.

Daudzi īpašnieki savus mīluļus nosauca pēc bērnības filmu varoņiem, slavenām slavenībām, viņu cilvēku drauga, dažādiem gadalaikiem utt. Ir pārsteidzoši šokējoši atzīmēt, ka ir pat mājdzīvnieku īpašnieki, kuri savus mīluļus nosauca pēc numeroloģiskas metodes .

Katra sezona atspoguļo tās īpašo nozīmi. Daži īpašnieki mīl nosaukt savus suņus, pamatojoties uz viņu dzimšanas sezonām un mēnešiem, piemēram, pavasari, vasaru, rudeni un ziemu. Piemēram, mazuļus, kas dzimuši pavasara sezonā, var nosaukt par Haru (japāņu valodā ha ru は る) nozīmē pavasari. Daži mazuļus, kurus viņu īpašnieki vasarā atved mājās, tiek tieši nosaukti par vasaru.

No iepriekš minētajām idejām daži no nosaukumiem, kurus jūs varētu ņemt vērā:

  • Pavasaris – Ašera, Ābrila, Lilijas vai Pavasara ruļļi
  • Vasara – saulains, Lia, ceriņi vai vasaras balle
  • Rudens – Pablo, Raven, Mooncake vai kanēlis
  • Ziema – Polar, Santa, Sparkle vai Gabby

Vairāk nekā 55,2% īpašnieku savus mājdzīvniekus nosauca, pamatojoties uz cilvēku vārdiem

Cilvēku vārdi ir lieliski un nozīmīgi vārdi arī suņiem un kucēniem. Ja jūsu suns mīl skriešanu, jūs varat apsvērt vienu no zemāk ieteiktajiem cilvēku vārdiem, lai viņam vai viņai būtu pareizā attieksme.

Suņu mātītes var nosaukt par Annu, Annu, Eņģeli, Alisi, Lūsiju, Emīliju, Džuljetu, Eimiju uc. Kā alternatīvu īpašnieks var izmantot TV seriālu varoņus kā atsauces. Suņu tēviņus var nosaukt par Džeku, Niku, Maiku, Pēteri, Deividu, Henriju, Irvinu utt.

Mums par pārsteigumu aptuveni 30,3% īpašnieku savus mājdzīvniekus nosauca, pamatojoties uz numeroloģijas metodi

Mājdzīvnieku īpašnieki savus mājdzīvniekus faktiski var nosaukt, izmantojot numeroloģiskās nosaukšanas metodi. Īpašnieki uzskaitīs viņu mājdzīvniekiem piederošo skaitu, atvasinot tos no savu mājdzīvnieku dzimšanas datumiem, un ieliks vārdu, kas atbilst mājdzīvnieka dzimšanas dienai, lai mājdzīvniekam būtu tāds raksturs kā gribu būt.

To var izdarīt, atrodot mājdzīvnieka dzīves ceļa numuru, šo skaitli var iegūt, saskaitot kopā dzimšanas dienas numurus, līdz iegūstat vienu ciparu, piemēram, mājdzīvnieks ir dzimis 2018. gada 14. novembrī, tas būtu = 1+ 1 + 1 + 4 + 2 + 0 + 1 + 8 = 18 = 1 + 8 = 9…, tātad viņu dzīves ceļš ir “9”.

Ar dzīves ceļa numuru viņi pēc tam izlems, kuru vārdu piešķirt, lai numurs nedaudz mainītos līdz vēlamajam. Kā saskaitīt vārdu ar numuru, lai viņi saskaitītos, lai kļūtu par vienu numuru. Piemēram, EDDY, E = 5, D = 4, D = 4, Y = 25 = 2 + 5 = 7

  • Dzimšanas dienas datums + Vārds = 9 + 7 = 16
  • Pēdējais cipars būtu 1 + 6 = 7
  • Šeit tev iet! Jūsu labākā drauga dzīves ceļa numurs ir “7”.