Populārākie suņu vārdi ASV

Populārākie suņu vārdi ASV

Kādi ir populāri suņu vārdi ASV? Kas ir vārds? Kad runa ir par jūsu pet nosaukšanu, atbilde ir daudz. Tas ir moniker, kuru jūsu suns būs piesaistījis viņai uz visu atlikušo mūžu. Jūs sauksit šo vārdu, kad jūs slavējat vai pamudini savu suni. Tad, protams, jūsu draugi, ģimenes locekļi un jūsu veterinārārsts arī varēs sazināties ar šo vārdu.

Jūs varat iet fantastiski, dodot savam suni jautru un smieklīgu vārdu, kas atspoguļo viņa bezrūpīgo, mīlošo personību. Varat tos nosaukt arī kā cilvēkus. Jūsu izvēle ir viss!

Mēs zinām, ka tas ir nervu satricinošs lēmums, tāpēc mēs esam šeit, lai jums būtu vieglāk. Mēs esam noapaļojuši 40 populārākos suņu vārdus , sadalot tos līdz 20 top vīriešiem paredzēto suņu nosaukumiem un 20 labākajām sieviešu suņu izvēlēm. Attēla avots

Vārdi suņu puikām

40. Sam

Sam vai neformālais segvārds Sammy ir cilvēka vārds, kas suņiem ir diezgan labs. Šis nosaukums ir piemērots suns, kas ir vairāk nodibināts atpakaļ un atvieglinātas par dzīvi. Viņš ir ērti, jautri un patīk, ka daudzas stundas beidzas ar spieķi. Viņš būs labākais draugs, kāds jums kādreiz bija, darot visu ar tevi.

39. Oliver

Ja pirmā vieta jūsu prātā iet, kad jūs domājat, ka Oliver ir bāreņa zēns, kurš ir uz viņa veiksmi, jūs neesat viens. Ja jūs adoptējat suni un viņam iedeva otro iespēju dzīvē, Oliver ir ideāls vārds! Šis kucēns ir daudz nikns, kas ir tas, kas lika jums iemīlēties ar viņu vispirms.

38. Lucky

Lai suns, kurš nevarētu būt laimīgākam, Lucky ir fantastisks monikers. Viņam nav jābūt sarkanīgam suni, un jums nav jābūt bagātam īpašniekam ar naudu, kas ir nepieciešama. Piešķirt jūsu suni dāvanu mūžīgi mītnei ir visveiksmīgākā lieta, ko jūs varat darīt viņiem. Ka, un dušā jūsu kucēns ar bezgalīgu mīlestību.

37. Murphy

Vai jūsu suns ir bezgalīgs smejas avots? Jūs varētu vēlēties viņu nosaukt par Murphy pēc komēdijas un aktiera Eddie Murphy. Varbūt viņš ir liels briesmīgais, vienmēr nonākot ļaunā, cik vien jūs mēģināt iemācīt viņam uzvesties. Kāpēc viņam nevajadzētu nosaukt Murphy pēc klasiskā Mērfija likuma?

36. Tucker

Tucker ir izmēģināts un patiess suņa vārds. Daudzi lieliski četrkājains draugs agrāk saukts par Tuckeru. Tas ir tāda tipa nosaukums, kas aprīkots ar majestātisku labradoru retrīvētāju vai citu lielu, varenu suni. Tomēr jūs varētu piešķirt šo nosaukumu mazākajam, izplūdušajam shih-tzu vai buldogam.

35. Bear

Šis ir vēl viens populārs vārds, kas atbilst visiem suņu tipiem. Ja jums patīk lielas suņu šķirnes, Bear ir lielisks vārds. Tas saka, ka tavs suns ir liels, mežonīgs un varens. Ja tev ir neliels suns, tu vari viņu saukt par Lācīti. Tas ir ironiski, un, ja jūs ņemat Lieldienu suņu parkā, tas noteikti iegūs daudz smaidu.

34. Harley

Neatkarīgi no tā, vai jūs domājat par nelietis Harley Quinn vai klasiskajiem Harley-Davidson motocikliem, Harley ir jauka jaunā vīriešu kucēna. Tas ir vienveidīgs, tāpēc mātītes nav jāizslēdz (jo vairāk par tām drīz!). Šis vārds saka, ka tavs suns mīl nokļūt hijinkos, bet viņš ir sirds sirds.

33. Riley

Vēl viens uniseks vārds, kas ir vairāk populārs vīriešu suņiem, ir Riley. Video spēlē Call of Duty suns tiek nosaukts par Riley, un viņš ir taktiskais vācu aitu suns. Ja tavam kucēnam ir pat viņam drosme, tas ir vārds, kas viņam atbilst, neatkarīgi no šķirnes.

32. Cooper

Cooper ir vēl viens no šiem nosaukumiem, kas darbojas neatkarīgi no šķirnes. No zelta retrīvers līdz tahikiem un viss starp tiem Cooper ir mīļš biedrs, kurš pamodos tevi katru rītu jau ilgi, pirms atskanēs trauksmes signāls un sniegs tavu čības. Īsi sakot, tev ir lieliski laimīgi, ka viņu ir, un viņam arī paveicies tev arī tas.

31. hercogs

Viens no populārākajiem suņu vārdiem vīriešiem ir hercogs. Atkarībā no suns veida šis vārds atdod lolojumdzīvi vai biezu un plānu lojalitāti (un dažkārt pat abus!). Ja jūs plānojat ārstēt savu suni kā mazu princu, kāpēc viņa to nenosauktu? Vienkārši pārliecinieties, lai viņa sabojātu pārāk daudz.

30. Buster

Sakarā ar to, ka tas ir viens no slavenākajiem suņu vārdiem, jūs varat zināt suni ar nosaukumu Buster. Varbūt pat tad, ja tu esi bērns, tas bija arī suņu dzimtas vārds. Atstājiet dažas spilgtas bērnības atmiņas, nosaucot savu jauno suņu Buster. Tas ir mīļākie, bet kautrīgie suņi, kurš vienmēr ir labs skrējiens un var pat nomizot, kad viņš aizmidzas tavā pusē.

29. Cody

Tagad Cody, no otras puses, ir daudz retāk sastopamais nosaukums. Nu, tas ir šajā sarakstā, tāpēc tas ir populārs, taču joprojām tas nav tas, kuru jūs katru dienu dzirdat. Ja jums ir suns, kuru jūs patiešām vēlaties izcelties no iepakojuma (nav paredzētas), nosauciet viņu Cody. Jūsu draugi un ģimene, protams, brīnīsies par jūsu izvēli suņu vārdos.

28. Tobijs

Tobijs ir viens no populārākajiem suņu nosaukumiem, jo ​​tas rada tāda paša veida gaisu kā Cody. Ikvienam, ko jūs zināt, iespaidīs šis vārds. Tas ir derīgs suni, taču tas nav vārds, par kuru kāds varētu domāt par nūju, piemēram, Buster vai Duke. Šis ir vēl viens fantastisks vārds, uz kuru jāapsver.

27. Jack

Vai jūsu suns rotaļīgs, bet gudrs, viltīgs, taču mīlošs, spunky, bet lojāls? Kāpēc ne dēvēt viņam Džeku? Tas ir ikviena veida suņa vārds, kas der jebkura veida suņiem neatkarīgi no personības vai šķirnes. Ja jūs patiešām vēlētos būt smieklīgi, jūs varētu nosaukt savu Džeks Rasela terjeru Jacku.

26. Džeiks

Mazliet tuvu nosaukumam Jack ir Džeiks. Populārākais suns Jake ir no televīzijas šovs Piedzīvojumu laiks . Pat ja jūsu suns nav dzeltens, mopss vai multiplikācijas filma, jūs joprojām varat zvanīt savam mīļākajam suņiem Jake. Šis vārds, pateicoties šovam, pierāda, ka tavs suns vienmēr ir prieks būt apkārt.

25. Rocky

Vai jūsu suns ir liels? Vai viņš pacēla sver, ja viņš varētu? Vai viņam ir kāda muskuļu definīcija, jo viņš pavado tik daudzas stundas pie suņu parka izguļošās bumbiņas un spieķi? Ja tā, sauc viņu Rocky. Šis monikers vislabāk atbilst lielākām šķirnēm, jo ​​tas ir vārds, kas viss ir par rupju un stingrību.

24. Draugs

Jūsu suns ir tavs labākais draugs, vai ne? Viņš ir ar jums mājās visu laiku, no brīža, kad jūsu diena sākas, kad tas beidzas. Viņš ir tavs draugs, tavs draugs, tavs draugs. Pagaidiet, draugs! Tas ir ideāls vārds šim suni! Šajā neierobežotas draudzības simbolā jūs visi ļausiet zināt, kas ir jūsu BFF.

23. Čārlijs

Vienkāršais vārds Čārlijs ir vēl viens lielisks vārds, par kuru jāapsver jūsu vīriešu suns. Vai viņš ir acu skatiens bērns, kurš vienmēr izpaužas no nepatikšanām, jo ​​viņš ir tik dārgs gudrs? Šis nosaukums atbilst. Čārlijs ir gandrīz saraksta augšgalā populārākajiem vīriešu suņu vārdiem, tāpēc tavs var nebūt vienīgais Čarlijs suņu parkā, bet viņš noteikti būs labākais.

22. Maks

Ja jūs pilnībā sajaucat ar suņiem populārus vārdus, Max joprojām ir uzticama izvēle. Daudzi cilvēki smaida, dzirdot šo suņa vārdu. Ja vēlaties, lai tavs kucēns būtu savādāks, sauc viņu par Maximiljanu. Viņam šķita pavisam fantastiski, un viņš, protams, savās galvas.

21. Bailey

Tops suņu vārds vīriešiem ir nedaudz no kreisās lauka: Bailey. Šis ir vēl viens universāls vārds, kas strauji pieauga populārākajā sarakstā. Mēs varam pilnīgi saprast, kāpēc. Nosaukums Bailey ir pievilcīgs, taču uzmanības piesaistīšana, tāpat kā jūsu mīļākais četrkājains draugs. Tas ir ideāls spēli!

Vārdi suņu meitenēm

20. Princese

Vai jūsu sieviešu suns ir atlīdzīgs? Viņai, iespējams, nav oficiāla imperatora asiņu līnijas, bet tevī viņa ir mīļākā četrkājaina princese, kuru kādreiz bija. Iegūstiet viņai vainagu un sauc viņu par princesi. Jūsu mazais bērns var būt sabojāts, bet viņa ir pelnījusi labāko no visa, jo tavās acīs viņa ir gandrīz karaliene.

19. Eņģelis

Varbūt tu redzi savu jauno suni nedaudz citā objektīvā. Jā, viņa ir lieliska, bet viņa ir arī dārgs dāvinājums, kas tiek sūtīts no augšas. Jūsu kažokādas mazuli vajadzētu saukt par Angelu. Jūs varat praktiski redzēt viņas halo katru reizi, kad viņa nāk, darbojas pie jums, satraukti riešanas un lekt, lai svinētu savu klātbūtni.

18. Lilija

Salds un maigs kā zieds, jūsu suns ir bagātinājis savu dzīvi tik daudzos veidos. Nosaucot viņai Liliju, tu svin savu personību un savas attiecības ar viņu. Tas ir populārs, bet retāk sastopams sieviešu suņu vārds, tādēļ jūsu mīļākais pūkains draugs, protams, būs tāds pats unikāls nosaukums kā viņa.

17. Sasha

Par vārdu ar mazu personību sauc savu suņu Sasha. Viens no populārākajiem suņiem ar šo nosaukumu bija labradoru retrīveris, kurš karadarbībā bija Afganistānā. Viņa pat ieguva Dikīnas medaļu par viņas darbu. Jūsu suns būs lieliski uzņēmumā ar šo vārdu.

16. Coco

Vai jūs kādreiz esat domājuši, ka tavs suns ir tik gudrs, ka tu to varētu vienkārši ēst? Viņa ir garšīga, tāpat kā kakao. Nosaukums Coco ir viens no slavenākajiem suņu vārdiem, jo ​​tam ir kāda attieksme pret to, tādēļ tas nav klusu, padievu suņu. Tā vietā šis monikers ir domāts tiem četrkājainiem modes dizaineriem, kuri ir jāuztver neatkarīgi no tā, kur viņi dodas, vai nu staigāt pa bloku vai pat veterinārārsta biroju.

15. Gracie

Gracie ir Gracea segvārds, taču šis vārds ir viens pats. Tas ir mazāk smags, nekā Grace, un tas ir arī rotaļīgāks. Tas ir ideāls mazajam suni, kurš apgaismo tavu dzīvi ar savām mīlošajām acīm vai lielākam kucēnam, kurš vienmēr ir gatavs dažiem ap kājām ap kājām.

14. Roxy

Vai tavs suns ir diva? Vai viņai ir izveicība visās viņa darbībās, no tā, kā viņa pacelt garām ietvēm, un pat stilu, kādā viņa pagriežas un ļauj viņai mazgāt vēderu? Ja jā, tad kāpēc ne zvanīt viņai Roxy? Jūsu suns būs diezgan populārs ar tādu nosaukumu kā šis. Ja jūs (un viņai!) Esat gatavi visu uzmanību, tas ir nosaukums, ko izvēlēties.

13. Ingvers

Vārds Ginger ir automātiski saistīts ar redheads. Ja jūsu kucēnam ir izsmalcināta sarkana kažokāda, viņu sauc par Gingeru. Padomājiet par skaistu zelta retrīveri ar ilgu plūdu vai pat pūdeli ar brīnišķīgi brūniem / sarkaniem cirtas. Bonusa punkti, ja jūs arī ir redhead un zvaniet savam suni to.

12. Abby

Lai gan tas ir cilvēka vārds, suņi ir pieprasījuši savu vārdu Abby. Kā mūsu 12. populārākais sieviešu suņu vārds, jūsu suns var apmeklēt kādu draugu, kuru arī sauc par Abby suņu parkā. Tas būs tūlītējs savienojums, ar koķēdēm kļūstot BFF un saistot to kopīgo nosaukumu. Jā, vārds ir tik spēcīgs.

11. Zoe

Vēl viens no tiem cilvēku vārdiem, kurus suņi ir vadījuši, ir Zoe. Tas ir tik mīļais vārds, ka pat ir suņu barības zīmols ar nosaukumu Zoe Dog and Cat Food. (Mēs ne vienmēr sakām, ka jums vajadzētu barot savu suņu Zoe, ka pārtika, jo tas varētu būt nedaudz par meta).

10. Lola

Jūsu suns ir īpašs. Viņa ir radoša un atšķirīga. Jūs vēlaties nosaukumu, kas atspoguļo to, ka nebūtu pārāk fantastisks. Izmēģiniet Lola. Tas atšķiras no Abija vai Zvejas, jo tas ir daudz neparasti. Šāds monikers arī runā par jūsu suns skaistumu un noslēpumu, ko viņa ir lāpstās.

9. Bailey

Jā, tas ir pareizi, vārds Bailey ir atpakaļ! Šis bija vīriešu suņu galvenais vārds, un tas arī bija diezgan augsts sievietēm. Mēs iepriekš minējām, kā tas ir universāls vārds. Ja jūsu sievišķā suns ir sajaukums, un, kad viņi viņu ierauga, ikviens saka, sauc viņu Bailey.

8. Chloe

Ar modes zīmolu un Kardashian, kas iet ar tādu pašu nosaukumu, Chloe ir rezervēts tiem suņiem ar kādu moxie. Tās ir suņu kaklasas, kurām vienmēr ir grieztas naglas, to mēteļi ir pilnīgi pielīdzināmi, un eleganti žaketi un suņu zābaciņi. Jums tikai jāredz šis suns, lai uzzinātu, ka viņa ir kaut kas īpašs.

7. Sadie

Pirms mēs pieminējām, kā suns ar nosaukumu Sasha bija Dikīnas medaļas saņēmis par savu apņemšanos šajā valstī. Viņa nebija vienīgā. Melna laboratorija, kas saucās Sadie, arī saņēma šādu atlīdzību. Vai jūsu Sadie ir melna laboratorija vai nē, ja viņa ir pilna ar žēlastību, godu un mīlestību, viņa ir cienīga par viņas vārdu.

6. Sophie

Jūs nevarat noiet greizi ar vārdu Sophie. Tas ir ideāli piemērots maigam un neuzkrītošam suns ar zelta sirds. Viņa ir tāda veida persona, kas piesaista tuvu jums, kad esat slims un neatstās jūsu pusi, kamēr nejūtaties labāk. Viņa dod jums skūpstus un pasargā tev uzņēmumu: labākās zāles.

5. Megija

Vēl viens populārs vārds suns mīļotai, Maggie iederas jauniem mazuļiem, kā arī pieņem vecākus suņiem. Šis suns ir gudrs pēc viņas gadiem. Viņa var sajust savas emocijas un ir gatava jums pakaļ (protams, protams), kad tu nokrītat. Viņas klātbūtne un mīlestība ir pietiekami, lai vienmēr uz sejas liktu smaidu.

4. Daisy

Ja jūs nevarat iegūt pietiekami daudz ziedu nosaukumu, ir Daisy. Tas ir neticami kopīgs suns vārds, ar visu, sākot no lieliem zelta retrīvers līdz maziem pudeli, kas iet ar šādu moniker. Šis vārds atsaucas uz pavasara skaistumu un saldumu, siltumu un gadalaiku maiņas satraukumu.

3. Molly

Vai tu esi kādreiz zināms suns ar nosaukumu Molly? Iespējams, jums ir. Galu galā tas ir trešais vispopulārākais sieviešu suņu vārds pamatota iemesla dēļ. Tas nenozīmē, ka jūs arī nevarat zvanīt suni Molly. Ja jums patīk vārds un tas atgriežas jums siltas atmiņas, tas ir viss nepieciešamais pamatojums.

2. Lucija

Ja jums ir nepieciešams uzticams nosaukums, kas labi darbojas jebkuras sievišķās suns, mēģiniet Lucy. Kā piemērots kluss, maigiem suņiem, jo ​​tas ir skaļi, skumjie zēni, jūsu dārgo suns būs apmierināts ar tik fantastisku titulu. Viņa būs suņu parka karaliene, spēlējot skaļāk un vairāk satraukti nekā lielākā daļa.

1. Bella

Jūs nevarat palīdzēt, bet skatīties uz savu suni un nopūta. Viņa ir pilnīgi skaista, no viņas lielajām acīm līdz viņas maigajam, greznam mēlei. Viņas vienīgais nosaukums ir Bella, kas ir itāļu valoda “skaista”. Kā vispopulārākais suņu sieviešu vārds, daudzi citi suņu īpašnieki jūtas tādā pašā veidā, taču jūsu suns patiešām ir krāšņs.