Kādu suni izvēlēties atbilstoši Tavam raksturam?

Pēdējo gadu laikā popkultūra ir iemantojusi personības vērtējumu kā instrumentu, kas palīdz mums radīt un pielāgot mūsu dzīvi. Meyers-Briggs, Enneagram un neskaitāmi citi protokoli jūs kārtīgi iekļūsiet konkrētā kastē ar cilvēkiem, kas ir līdzīgi jums, un pastāstiet, kāda veida darbu jums vajadzētu būt, kādu pilsētu jums vajadzētu dzīvot vai kādai grāmatai vajadzētu lasīt tālāk.

Viena lieta, mēs neesam atraduši personības ieteikumus? Kāda veida suns mēs vēlētos vibe ar labāko. Cenšoties novērst nesaderīgu kucēnu mīlestības atbilstību (paredzētajiem burtiem), mēs apvienojām ORGANIX®, Amerikas 1. dzīvnieku barības zīmolu, lai identificētu dažas no labākajām šķirnēm dažiem personības veidiem, ar kuriem mēs regulāri sastopamies.

Tātad, vai jūs meklējat gludu, taku pavadošo kompanjonu, kas mīl ārā vai cuddīgu pūka bumbu, lai pavadītu mājīgas pēcpusdienas uz dīvāna, ar vienu no šī saraksta suņiem ir obligāti jāatbilst rēķinam.

Piedzīvojumu meklētājs

Ja jūsu dienas tiek dalītas ar āra treniņiem, jūsu nedēļas nogales veltītas 10Ks un šķēršļu braucieniem, un nākamais plānotais ceļojums nozīmē, ka jāapgūst vismaz viens kalns, jūs vēlaties, lai suns, kurš ir tikpat ieinteresēts kā pētnieks, būtu tāds pats kā jums. Veimārieši ir pazīstami ar viņu ātrumu, bezbailīgumu un interesi, kā arī spēju aptvert lielus attālumus bez noguruma. Veimārieši ir ļoti apmācāmi, padarot tos par ideālu sabiedroto jebkuram aizraujošajam plānam.

Nester

Vai jūsu ideja par perfektu nedēļas nogali, kas paliek iekšā un izvelk vadību no saviem vecajiem žurnāliem, iespraužot visus kafijas krūzes un atrodot ideālu organizatorisko iestatījumu, lai demonstrētu savu eksotisko garšvielu kolekciju? Havans ir tikai tev suns. Šīs pintes izmēra mazuļi ir rotaļīgi, bet ar ilgu mēteli un sīkām kājām viņi lielākā mērā dod priekšroku ar tavu iekšējo roku, nevis drosmīgu lielāko ārpasauli. Īsais laiks, kas pavadīts, spēlējot nozvejas ar tiem telpās, parasti ir visi uzdevumi, kas viņiem būs vajadzīgi dienā.

Urban Go-Getter

Jūs domājat, ka esat pilsētas iedzīvotājs ar iesprūdušo grafiku, tas nozīmē, ka jūsu sapņojums par jūsu brīvo laiku kopā ar labāko draugu nav risinājums. Gluži pretēji, neliels suns, kura vingrinājumus vajag, var sasniegt ar ikdienas pastaigām, ir tas, kas jums nepieciešams. Pielāgojams jebkuram kosmosam, jūsu enerģiskajam Mopsim vienkārši nepieciešams ātri staigāt (pārliecinieties, ka atrodat uzticamu suns vajātāju, ja jūs ne vienmēr varat to nogādāt mājās, lai pats to vaļā). Kad jūs nokļūsit mājās, jūsu Mopsis būs priecīgs par visu mīlestību un mīlestību, ko jūs varat sniegt.

Sociālais tauriņš

Ja tu esi partijas dzīve un tu vēlies, lai tu varētu baudīt savu pūkains draugu kopā ar picnika, vēlās brokastis un nedēļas nogales ceļojumus uz Hamptoniem, kaķa Beagle padarīs tevi par perfektu pusi. Šie priecīgi laimīgie critters, piemēram, pavadīt laiku kopā ar citiem suņiem un jauniem cilvēkiem, tāpēc jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka viņi jūtas neērti kopā ar savu daudzveidīgo dzīvnieku vecāku draugu grupu.

Grāmatu tārps

Domājiet, ka visi suņi ir enerģijas komplekti, kuri nevar gaidīt, lai nonāktu nepatikumā un neiederas introvertētā dzīvesveidā? Padomā vēlreiz. Pārsteidzoši, dažas lielākas šķirnes patīk neko vairāk nekā pavadīt visu dienu snoozing uz dīvāns, piemēram, 150-170 mārciņas Newfoundland. Kamēr viņi priecāsies par meditatīvas dabas gājienu kopā ar jums, šie maigie milži ir neticami uztveroši un veido fantastisku sadraudzības draugu šīm maratona pēcpusdienas lasīšanas nodarbībām.